У США протестувальники розбивають і спалюють поліцейські машини – Фото

Новини України

“Чорний майдан” в США. З’явилися фото побитих і спалених авто поліції в Нью-Йорку

Посеред Нью-Йорка стоять розбиті і спалені автомобілі поліції. Фото: РИА Новости

В результаті масових заворушень в США, які почалися після недавнього вбивства поліцейським афроамериканця, кілька автомобілів правоохоронців були серйозно пошкоджені або спалені в Нью-Йорку.

Про це в неділю, 31 травня, повідомляє РИА “Новости” Telegram-каналі.

Так, судячи по фотографіях, зробленим в окрузі Манхеттен, автомобілі нью-йоркських поліцейських розмальовані написами “ACAB” (“всі поліцейські – погані люди”), і іншими образами. У деяких випадках у машин розбиті стекла, навіть зустрічається повністю спалений транспорт.

Фото: РИА “Новости”

Нагадаємо, що в США близько 30 міст почали активно протестувати у зв’язку з вбивством темношкірого Джорджа Флойда. Поліція заарештувала близько 1,4 тисячі громадян у 17 містах. Багато затримані висловлювали свій протест у такій радикальній формі, як підпал машин, перекриття трас, деякі кидали в представників правопорядку коктейлі Молотова”.

Раніше ми писали, що Тім Уолз, губернатор штату Міннесота, де і сталося вбивство, розпорядився повністю мобілізувати загони Національної гвардії США.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь