У США звинувачують китайців в спробах викрасти інформацію про вакцину проти COVID-19

Новини Світу

ВСІ ФОТО

ФБР і міністерство внутрішньої безпеки США мають намір публічно попередити, що хакери з Китаю намагаються отримати доступ до інформації про американських розробки вакцини від коронавіруса COVID-19, пише газета The New York Times. Видання зазначає, що це – черговий випад влади США проти Китаю з приводу коронавіруса.

Попередження про “нетрадиційних діячів”, як називає адміністрація Трампа студентів і вчених, що крадуть інформацію з приватних і державних лабораторій, передбачається оприлюднити в найближчі дні, йдеться у цій статті.

В чорновій версії документа, який збираються оприлюднити влади США, стверджується, що мають відношення до влади КНР хакери прагнуть незаконно отримати доступ до цінної інтелектуальної власності та до інформації про охорону здоров’я. Мова йде про вакцини, про методи лікування, а також – про тестах”.

За твердженням Вашингтона, метою хакерів є як державні, так і приватні американські лабораторії.

Пряме звинувачення на адресу китайських хакерів, які діють за розпорядженням уряду КНР, є частиною масштабної стратегії стримування, в якій беруть участь кіберкомандування США та Агентство національної безпеки.

Раніше цього місяця президент США Дональд Трамп відкрито звинуватив Пекін у спробах дезінформації світової спільноти щодо епідемії коронавіруса, центром поширення якої став китайський місто Ухань.

Минулого тижня Держдеп США заявив: китайський уряд організував кампанію з соцмережах, метою якої є поширення неправдивих відомостей про коронавирусе.

Залишити відповідь