У Святогірській лаврі випадків коронавіруса немає – Донецька ОДА

Новини України

У Святогірській лаврі, де на Великдень пройшло масове богослужіння, немає ні одного зараженого коронавірусом – Донецька ОДА

У Святогірській лаврі, де на Великдень пройшло масове богослужіння, немає ні одного зараженого коронавірусом. Фото: Facebook

У Святогірській Свято-Успенській лаврі, де були зафіксовані порушення під час Великодньої служби, немає жодного випадку коронавіруса.

Про це розповів начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко під час брифінгу у вівторок, 12 травня.

“Святогірська лавра на слуху, але Пасха вже три тижні як пройшла, і ніяких захворювань Covid-19 там не реєструвалося… Лавра закрита для відвідування, наскільки мені відомо. Я вже говорив і повторюю, що жодного виклику з лаври знаходяться там мирян, від служителів лаври не отримували ні мобільні бригади, ні медичні установи Слов’янська. Не було ні підозр, нічого”, – сказав Педенко.

За його словами, єдиний випадок коронавіруса в Святогірську був зафіксований після 1 травня, через два тижні після Великодніх свят, тому до богослужіння на Великдень у Святогірській лаврі він не має ніякого відношення.

“Я вважаю, що потрібно поставити точку і тему зі Святогірською лаврою закрити, там все в порядку. Вони дотримуються карантинних умов, і лавра не працює. І джерелом захворювання наша лавра не є”, – додав Педенко.

Слова Педенко про Святогірській лаврі – з 33:38

Нагадаємо, що у Святогірській лаврі поліція зафіксувала порушення карантину. Деякі парафіяни вирішили проігнорувати заходи безпеки під час епідемії коронавіруса і прийшли до церкви на Великодні служби.

Раніше ми писали, що після масштабної служби на Великдень влада вирішили закрити Донецьку область на в’їзд і виїзд, що б локалізувати можливу спалах коронавиурса.

Залишити відповідь