У сина нового головного податківця виявилося майно на 300 тисяч доларів

Новини України

Син нового головного податківця України володіє майном на $300 тисяч – ЗМІ

Олексій Любченко, новий голова податкової служби України

25-річний сина голови Державної податкової служби Олексія Любченка, якого називають людиною авторитетного одного Зеленського, володіє квартирою в новобудові в центрі Києва і автомобілем Porsche Macan 2019 випуску. Це майно може коштувати близько 300 000 доларів.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів “Слидство.Інфо”.

Уточнюється, що Олексія Любченка призначили на посаду голови Державної податкової служби 29 квітня цього року. Раніше він вже працював у цій системі, займаючи керівні пости в Кіровоградській і Черкаській областях. А потім – і в Державній податковій адміністрації України. Останні кілька років Любченко працював у приватному секторі.

За даними журналістів, c 2013 року синові Любченко належить квартира у понад 100 квадратних метрів, а також паркомісце в одній з новобудов, в центрі Києва. На момент придбання Любченко-молодшому було 18 років. Зараз він заявив, що не пам’ятає, звідки у нього гроші на покупку квартири і паркомісця.

Близько двох місяців тому Любченко-молодший придбав авто Porsche Macan 2019 випуску. На офіційному сайті автовиробника ціна на такий автомобіль стартує від 72 тисяч доларів.

За словами сина головного податківця країни, він заробив на цей автомобіль, займаючись маркетингом.

“Ну, я взагалі-то працюю, у мене ФОП (фізична особа-підприємець – Ред.) третьої групи, я займаюся маркетингом в соціальних мережах: Facebook, Instagram-реклама, Google і так далі. Тому, в принципі, нічого дивного немає і, по-моєму, це авто не занадто дорого коштувало”, – зазначив Андрій Любченко.

Судячи по сторінці Любченко-молодшого в соціальній мережі Instagram, кілька років до цього він їздив на автомобілі Mercedes-Benz 2013 року. Як з’ясувалося, це авто належить приватній фірмі, зареєстрованій на Черкащині, звідки родом головний податківець країни.

Нагадаємо, що минулого голову Податкової Сергія Верланова звільнили в п’ятницю, 24 квітня на позачерговому засіданні уряду, разом з ним був звільнений і голова Митної служби Максим Нефьодов.

Також ми повідомляли, що репер Фейс розповів про “жорстко припитом” сина екс-президента.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь