У Тернопільській області показали, як замінили апарати ШВЛ підручними засобами

Новини України

У Тернопільській області медики показали, як замінили апарат ШВЛ пакетом і шлангами

Медики з Тернопільщини навчилися замінювати апарати ШВЛ підручними засобами. Фото: скріншот з відео

Медики з Тернопільської області придумали, як замінювати апарати штучної вентиляції легенів, які використовуються в лікуванні хворих з коронавирусм, підручними засобами. Пацієнту надягають на голову пакет і підключають два шланга, через один з яких надходить кисень.

Відео з медиками, які показують, як працює пристосування, з’явилося в групі Файне місто в Facebook.

Медики з Борщева Тернопільської області кажуть, що, якщо у лікарнях для лікування заражених не буде вистачати апаратів ШВЛ, пацієнтів будуть підключати до неінвазивної вентиляції легень під постійним тиском.

Для цього медикам потрібні пакети і два шланга для подачі кисню і виведення. А також централізована подача кисню. Шланг для видиху опустили в пляшку з водою для створення позитивного тиску у кінці видиху. За словами медиків, цей метод не дозволяє альвеол злипнутися і допомагає підтримувати потрібну оксигенацію.

Як це працює, лікарі показали на відео. При цьому вони відзначили, що такий метод може бути ефективним для пацієнтів в стані середньої тяжкості.

Для процедури замовили спеціальні нетоксичні пакети.

Раніше “Країна” писала, що під Тернополем виявлено спалах коронавіруса у старовірів, що заперечують медичну допомогу.

Також ми розповідали, що в Нью-Йорку померли дев’ять з десяти хворих з коронавірусом, яких підключали до ШВЛ.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь