У Тернополі з 16 травня відновлюють роботу всі міські ринки

Новини України

У Тернополі з 16 травня відкриються всі ринки – мер міста

Мер Тернополя повідомив, що з 16 травня в місті відкриються всі ринки. Фото: Facebook/ Сергій Надал

У Тернополі з 16 травня відновлюють роботу продовольчі і промислові ринки. Їх роботу будуть ретельно контролювати. При виявленні порушень санітарних норм, робота ринку може бути припинена.

Про це повідомив мер міста Сергій Надал під час видеоообращения своїй сторінці в Facebook у п’ятницю, 15 травня.

“Таке рішення ми прийняли на засіданні оперативного штабу. Безумовно, всі підприємці та адміністрація ринків зобов’язані дотримуватися протиепідемічні вимоги, виконувати рекомендації і заходи безпеки, передбачені постановою уряду про роботи продовольчих і непродовольчих ринків, продуктових і непродуктових магазинів”, – сказав мер Тернополя.

За його словами, роботу ринків будуть контролювати інспектори Госпродпотребслужбы, Національної поліції і муніципальної інспекції. При виявленні порушень протиепідемічних санітарних норм, робота ринку може бути припинена.

Надал також додав, що зараз ведеться підготовка до відновлення роботи громадського транспорту в Тернополі, але точна дата поки встановлюється Кабінетом міністрів України. Замість цього в місті з понеділка збільшиться кількість спецтранспорту.

“Якщо ваше підприємство вже відновило роботу, візьміть довідку довільної форми, що ви там працюєте, у вашого роботодавця. Тоді ви зможете скористатися спецтранспортом вранці з 6:30 до 9:30 і ввечері з 16:30 до 20:30”, – пояснив він.

Надал підсумував, що в останні три доби в Тернополі не було виявлено жодного нового випадку захворювання коронавирусной інфекції.

Мер Тернополя про поновлення роботи ринків з 1:00

Нагадаємо, вчора, 14 травня Кабмін України дозволив відкрити непродовольчі ринки, перед цим президент України Володимир Зеленський заявив, що підтримує таке рішення, якщо будуть дотримані всі вимоги безпеки в умовах карантину.

Залишити відповідь