У трьох країнах Європи під час карантину виписали більше 2 мільйонів штрафів

Новини України

Від 600 до 10 000 євро. У трьох країнах Європи на порушення карантину виписали більше двох мільйонів штрафів

Штрафи за порушення карантину в Європі доходили до 10 000 євро. Фото: ТАСС

Багато європейські країни почали масове ослаблення карантину, ігноруючи попередження ВООЗ про те, що Європа ще не пройшла пік коронавіруса. Однак за період дії карантинних обмежень у Франції, Іспанії та Італії правоохоронці виписали більше двох мільйонів штрафів. Про це пише видання NOS.

Зокрема, в Іспанії за час карантину поліція виписувала понад 15 тисяч штрафів щодня, у підсумку за весь період їх налічується 837 тисяч – від 600 євро за прогулянку по вулиці або виїзд з міста до 10 000 євро за більш серйозні порушення. Крім того 7,5 тисяч іспанців були покарані арештом.

В Італії у повноваження полцейских входить право перевіряти, чи дотримуються правила карантину. До недавнього часу, навіть у невеликих селах, ніхто не виходив на вулицю, тому що правоохоронці можуть оштрафувати, не замислюючись. Порушники отримують штраф у розмірі 206 євро або до 3 місяців в’язниці.

“Італійської поліції навіть вдалося перевірити 270 000 чоловік за один день і виписати 16 000 штрафів. Це було на Великдень. З 11 березня по 3 травня 418 222 людини були оштрафовані за “необмежений проїзд”. Штрафи варіювалися від 206 до 3000 євро”, – йдеться в повідомленні.

У Франції люди повинні мати при собі дозвіл на перебування на відкритому повітрі. Якщо його немає, людина сплачує штраф у розмірі 135 євро. З середини березня до початку травня було видано 915 000 штрафів. Це принесло французькому уряду понад 123 мільйонів євро. Адвокати людей звернулися до суду, вважаючи такі дії неконституційними.

Раніше “Країна” писала про те, що у Львові організатора протесту проти карантину оштрафували за порушення карантину.

Також ми повідомляли, що в Полтаві менеджера АТБ оштрафували на 34 тисячі грн за натовп в супермаркеті.

Залишити відповідь