У Туреччині системи харчування шведський стіл більше не буде

Новини України

В готелях Туреччини заборонили організовувати шведський стіл

Готелі Туреччини відмовляться від шведського столу після закінчення пандемії. Фото: Pixabay

Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Ерсой анонсував нові правила для готелів, які почнуть діяти після запуску внутрішнього туризму в кінці травня. Турецькі готельєри відмовляться від шведського столу для забезпечення епідеміологічної безпеки туристів після відкриття готелів.

Про це в понеділок, 27 квітня, повідомляє газета Ahaber.

Згідно з нововведеннями, системи харчування “шведський стіл” більше не буде. Передбачається, що її замінить комплексне меню. Як йдеться у повідомленні, в першу чергу відкриються готелі, у яких є сертифікати про відсутність коронавіруса. Спочатку вони будуть використовувати для прийому гостей тільки половину номерного фонду. Крім того, ресторани на території готелів повинні забезпечити соціальне дистанціювання. Кількість шезлонгів на пляжах буде зменшено вдвічі. Деякі готелі зможуть запропонувати сім’ям бунгало для проживання, а також закріпити за ними шезлонги на пляжі або біля басейну.

Також деякі обмежувальні заходи будуть прийняті в кафе, ресторанах та інших розважальних закладах курортів. Так, підвищені вимоги до обслуговуючому персоналу: вони будуть зобов’язані перед початком робочого дня проходити медогляд, працювати в рукавичках і масках, в деяких випадках може бути використана спеціальна захисна одяг.

Нагадаємо, Туреччина відкриє пляжний сезон у травні. Передбачається, що до цього часу кількість хворих коронавірусом піде на спад.

Також ми писали, що станом на 26 квітня, в Туреччині заразилися коронавірусом вже 110,130 тисяч осіб. За останню добу захворіли 2,357. В країні померли 2,805 осіб, з них майже сто – за неділю.

Залишити відповідь