У Венедиктової вивчають історію про 46 немовлят, народжених українками для іноземців

Новини України

Офіс генпрокурора зацікавився півсотнею немовлят, народжених українками для іноземців

Немовлят містять в готелі “Венеція” в Києві. Фото: скріншот з відео

Історією про вміст у київському готелі “Венеція” 46 немовлят, народжених українками для іноземців та застряглих в Україні з-за карантину, зацікавився Офіс генпрокурора. Зокрема, цим питанням займається заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов.

Про це повідомляють “Українські новини” з посиланням на власне джерело.

“Поки вивчаємо питання”, – сказав співрозмовник агентства додав, що поки по цьому питанню кримінальне провадження не відкривали.

Нагадаємо, всі ці малюки були народжені сурогатними матерями в клініці “Біотех”, яка опублікувала сюжет англійською мовою про зміст новонароджених в готелі. Сюжет тут же розійшовся по соцмережам. Масштаб забороненої в багатьох країнах бізнесу на сурогатне материнство викликав резонананс. Український омбудсмен Людмила Денисова закликала правоохоронців і уряд звернути увагу на фактично продажу немовлят за кордон.

Раніше “Країна” писала про те, що після того, як Таїланд, Індія і Непал оголосили поза законом комерційне сурогатне материнство Україна стала популярним місцем для іноземних пар, які шукають доступні послуги такого роду. Середній пакет коштує близько 30 000 доларів США, для порівняння, в Штатах це коштує від 80 до 120 тисяч доларів.

Також ми повідомляли, що головний лікар київської клініки налагодила продаж немовлят в Китай, послуга коштувала $50 тисяч.

Залишити відповідь