У ВООЗ заявили про тваринне походження коронавіруса

Новини України

Докази штучного походження коронавіруса немає – ВООЗ

Експерти вивчили всі доступні матеріали про коронавирусе. Фото: flickr.com

Вивчені експертами дані не дозволяють припустити, що коронавірус став результатом цілеспрямованої діяльності людини. Всі доступні джерела вказують на тварину походження вірусу. Про це заявила представник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Фадела Чаїб, виступаючи в Женеві, пише The Guardian.

“Всі доступні дані вказують, що вірус має тваринне походження, це не змінений або сконструйований в лабораторії або де-небудь ще вірус. Ймовірно, це вірус тваринного походження”, – заявила Фадела Чаїб.

За її словами, поки залишається незрозумілим, як цей вірус подолав видовий бар’єр, перекинувшись з початкового носія на людську популяцію. Вона додала, що звичайно, в цьому випадку вірус скористався проміжним носієм.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив про намір відправити слідчих в Китай для розслідування спалаху коронавіруса. Попередні спрямовані в Китай запити США були відхилені, незважаючи на звинувачення Вашингтона в тому, що Пекін свідомо покриває інформацію вірусу в країні.

Раніше “Країна” детально рабиралась, навіщо США звинуватила Пекін у створенні коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь