У ВСУ число хворих коронавірусом зросла до 38 осіб

Новини України

В армії число хворих коронавірусом зросла до 38, у прикордонній службі – до 22

У ВСУ коронавірусом захворіли ще двоє осіб. Всього в армії хворіють 38 військових. Фото: facebook.com/Ukrmilitarymedic

У Збройних силах України підтвердилися ще два випадки коронавіруса за минулу добу, ще три випадки вчора зареєстрували у прикордонній службі. Всього в армії зараз хворіють 38 військових, у прикордонній службі – 22. При цьому одужали 75 військових і 10 прикордонників.

Про це повідомляє прес-служба Командування медичних сил ЗСУ у суботу, 16 травня.

“Двоє співробітників ЗСУ (у Чернівецькій та Вінницькій області) лікуються вдома під спостереженням медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування”, – йдеться в повідомленні. Всього за час пандемії одужали 75 військових, двоє померли. На ізоляції знаходяться 202 людини. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчим три доби, – 38 осіб.

У той же час, в Держприкордонслужбі на 16 травня зафіксовано 32 випадки Covid-19.

Зокрема, вчора підтверджено захворювання у трьох співробітників ДПСУ в Києві та одного в Чернівецькій області. Всі вони перебувають на амбулаторному лікуванні за місцем проживання. На даний момент одужали 10 ще 22 продовжують лікуватися”, – йдеться в повідомленні.

Під контролем медиків зараз знаходяться близько 250 прикордонників, які контактували з хворими. Вони знаходяться на самоізоляції, а також деякі ізольовані в підрозділах і обсерваторах.

Як повідомляла “Країна”, вчені прогнозують, що спад епідемії коронавіруса в Україні розпочнеться в кінці травня.

Нагадаємо, в Україні вперше в більшості областей одужань від коронавіруса виявилося більше заражень.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь