У ВСУ прокоментували заяву Неижпапы про швидке вторгнення Росії

Новини України

Командувач ООС назвав заяву командувача ВМСУ про швидку війну з Росією перебільшенням

Наївши натякнув, що Неижпапа погано обізнаний. Скріншот з відео

Командувач Операції об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наївши прокоментував інформацію про загрозу вторгнення військ Російської Федерації на територію України з боку Криму, яку озвучив командувач Військово-морських сил контр-адмірал Олексій Неижпапа. За даними Наева, такої загрози не існує .

Про це воєначальник сказав в ефірі телепередачі “Свобода слова” на каналі ICTV.

“Командувач Військово-морських сил Збройних сил України адмірал Неижпапа, який нещодавно був призначений, давав інтерв’ю регіональним ЗМІ, і, по його розумінню, він сказав, як він це бачив, не маючи стовідсоткових відомостей про розвиток ситуації на Таврійському напрямку. До його слів можна ставитися так, що на даний час вони були перебільшені, виходячи з тієї ситуації, яка є станом на сьогодні”, – сказав Наївши.

“В даний час безпосередньої загрози вторгнення на територію України з боку Російської Федерації не відзначено. Але ми віддаємо собі звіт, що військові повинні готуватися до будь-яких сценаріїв”, – заявив Наївши.

 

Командувач також сказав, що немає загрози створення ударних угруповань з боку непідконтрольних територій Донбасу.

Як писала “Країна”, Неижпапа заявив, що ВМС ЗСУ готуються до повномасштабної військової конфронтації з Росією.

Ми також приводили реакцію Кремля на його заяву.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь