У в’єтнамському Дананге на коронавірус перевірять усіх жителів

Новини України

Влади в’єтнамського міста Дананг перевірять на коронавирусную хвороба всіх жителів

До цього в країні 3 місяці не виявляли нових випадків коронавіруса. Фото: Flickr

На тлі нових спалахів Covid-19 в Азії у в’єтнамському місті Дананг місцеві власті мають намір перевірити всіх жителів на коронавирусную хвороба. Всього там проживає близько 1,1 млн осіб.

Про це в суботу, 1 серпня, інформує Reuters.

Повідомляється, що 1 серпня у В’єтнамі було зафіксовано 40 нових випадків коронавирусной хвороби. 26 з них виявили в Дананге. Загальна кількість випадків зросла до 586. До цього в країні протягом трьох місяців не було зареєстровано жодного випадку зараження.

За даними в’єтнамського уряду, з 25 липня в країні провели близько 8,2 тисячі тестів на Covid-19. При цьому їх кількість планують збільшити до 8-10 тисяч в день. З-за спалаху нової коронавіруса на карантин були поміщені 90 тисяч жителів.

На даний момент у великих містах В’єтнаму діє карантин. Там заборонено проведення масових заходів, робота барів, нічних клубів і розважальних центрів. При цьому в громадських місцях запроваджено масковий режим і від жителів потрібно дотримуватися соціальну дистанцію.

Нагадаємо, останнім часом деяких азіатських країнах фіксується рекордне число заражень коронавірусом. Рекордсменом по добовому приросту інфікованих стали Філіппіни.

28 липня ми повідомляли, що в Дананге виявили сім нових інфікованих. В основному були заражені люди похилого віку.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь