У яких трьох областях України найбільше нових хворих з коронавірусом

Новини України

У Моз повідомили, у яких трьох областях України найбільше нових хворих з коронавірусом

У Моз розповіли, в яких трьох областях найбільше хворих коронавірусом. Фото: Facebook / Міністерство охорони здоров’я України

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів, в яких областях за добу знайдено найбільше хворих коронавірусом громадян.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я в Facebook.

“За добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано у Чернівецькій області (72), Рівненської області (50) і в Києві (59)”, – зазначено в повідомленні.

Всього в Україні за останню добу зареєстровано 375 нових хворих коронавірусом. Госпіталізація знадобилася 116 громадянам. Також відомо, що за цей проміжок часу 85 осіб излечилось, а 17 померли.

Відомство заявило, що підтримує прийнятий Верховною Радою закон про масовому тестуванні українців на коронавірус. Також наголошується, що всі, хто могли контактувати з інфікованими: медичні працівники, співробітники Нацполиции і Нацгвардії, а також хворі на пневмонію громадяни зобов’язані пройти безкоштовний тест на коронавірус.

“Моз перебуває на постійному зв’язку з органами місцевого самоврядування з питань ослаблення або посилення карантинних заходів. Наприклад, у Києві поки не будуть працювати торгово-розважальні центри, а в Чернівецькій області – салони краси”, – додав Степанов.

Нагадаємо, у Кривому Розі головний лікар 4-ї міської лікарні самовільно виписав 15 пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. За це його відсторонили від займаної посади.

Як повідомляла “Країна”, стало відомо, в яких областях проводиться найбільше ПЛР-тестів на коронавірус. Всього в 49 лабораторіях провели 187 307 подібних тестів.

Залишити відповідь