У ЄС попередили про політичної дестабілізації в країнах з-за кризи в економіці

Новини Світу

Josep Borrell Fontelles / Twitter

Всі країни, що розвиваються, повною мірою зазнають економічні наслідки кризи пандемії COVID-19 і стоять перед ризиком політичної дестабілізації, заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель. Його слова наводить “Інтерфакс”.

“Прийом іммігрантів (з цих країн. – Прим. “Інтерфаксу”) скоротиться, тому що економічна активність в приймаючих країнах зменшиться. Зниження нафтових доходів у країнах, які, насамперед, виробники нафти, створить складну ситуацію у їх бюджетах. І мова не тільки про нафту, а в цілому про природну сировину. Постраждає туризм”, – сказав Боррель.

Постає питання про скорочення джерел фінансування країн, що розвиваються, продовжив високий представник ЄС із закордонних справ, відповідаючи у вівторок на прес-конференції в Брюсселі на питання про те, як позначиться випливає з пандемії коронавіруса економічна криза на стабільності країн Північної Африки і Близького Сходу.

“Все це, безсумнівно, створить спочатку економічні проблеми, а потім, можливо, політичні. І це стосується не тільки країн нашого найближчого оточення. Такі проблеми постануть перед усією Африкою і Латинською Америкою. І, природно, я дуже стурбований подіями, які можуть відбутися як наслідок економічної кризи, який буде супроводжувати санітарний криза, і також можливого настання політичної кризи”, – сказав глава європейської дипломатії.

Залишити відповідь