У закритому на карантин Йєллоустоні порушниця отримала опіки біля гейзера і тікала від рейнджерів 80 км

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Відомий на весь світ Єллоустонський національний парк, який розташований на території американських штатів Вайомінг, Монтана та Айдахо, з-за епідемії коронавіруса був закритий ще 24 березня і незабаром частково відновить свою роботу. 12 травня, не дочекавшись всього декількох днів до його відкриття, пробралася туди жінка. Поки ніхто не бачить, вона, порушивши правила безпеки в цьому небезпечному місці, наблизилася до гейзер Старий Служака, щоб зробити фотографії, але провалилася в термальний джерело або отвір в землі.

Отримавши серйозні опіки, постраждала поїхала на своїй машині. Через 80 км її зупинили рейнджери, а потім на літаку доставили в лікарню міста Айдахо-Фолс, передає The Weather Channel.

Йеллоустон відкриється 18 травня почне працювати в обмеженому режимі. В наступний понеділок для туристів будуть доступні південний і східний в’їзди в парк з боку Вайомінгу. Про це поінформував нацпарк на своїй сторінці в Twitter і виклав докладний план трьохетапного відновлення функціонування цього об’єкта, повідомляє ТАСС.

На сайті національного парку відзначається, що термальні джерела в Йєллоустоні поранили або вбили більше людей, ніж будь-яка інша природна особливість цього дивного місця. Людям необхідно залишатися на містках або спеціальних стежках, але такі попередження не зупиняють туристів, з-за чого тут регулярно відбуваються різні інциденти.

З 1870 року в термальних джерелах парку загинули щонайменше 22 людини. Останній випадок загибелі стався 7 червня 2016 року, тоді 23-річний відвідувач впав в окріп. Рятувальникам так і не вдалося виявити його тіло, були знайдені лише деякі особисті речі. Останній випадок з серйозними травмами був зафіксований в минулому вересні – під час нічної прогулянки турист спіткнувся на містках і потрапив у гарячу воду.

Порушення правил перебування поза певних зон на території нацпарку несе за собою досить серйозне покарання, зазначає Bozeman Daily Chronicle. Так, на початку цього року 10-денне ув’язнення, п’ятирічний випробувальний термін, штраф у 540 доларів і п’ятирічна заборона на відвідування Йєллоустон отримали двоє чоловіків, які у вересні 2019 році прогулялися до гейзер.

Бували в парку і курйозні, але настільки небезпечні порушення, що можна засумніватися в розумових здібностях вчинили їх людей. У вересні 2018 року турист пробрався до гейзер Старий Служака, який вивергає окріп кожні 35-120 хвилин, і помочився в нього, а потім лежав біля кромки води. Все це відбувалося на очах кількох сотень туристів. Рейнджеру вдалося затримати порушника, тільки після того, як той вийшов у безпечну зону, повідомляє Stormnews.

У тому ж місяці чоловік, ігноруючи попередження про небезпеку, зістрибнув з містків і попрямував до термального джерела. Потім він спробував опустити ноги в гарячу воду (середня температура води в термальних джерелах Йєллоустон становить 61,2°C), але обмежився лише тим, що засунув їх у бруд. Спа-процедури тривали близько 10 хвилин. На крики інших туристів про небезпеку він не звертав уваги.

Залишити відповідь