У Зеленського розробляють чіткий план виходу з карантину

Новини України

“Люди повинні знати, коли запрацюють перукарні”. Зеленський попросив Шмигаля надати план виходу з карантину

Нарада в Офісі президента. Фото: president.gov.ua

В Україні Кабмін планує продовжити карантин по коронавирусу на період після 24 квітня, тому в Офісі президента розробляють план продовження періоду карантину з поетапною схемою пом’якшення заходів і подальшого виходу з карантину.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Уряд планує продовжити карантинні заходи, оскільки не було пройдено пікового періоду захворюваності коронавірусом, який очікується на початку травня. Також розглядали можливості пом’якшення карантину заради психологічної підтримки громадян і запуску економіки.

“Треба точно сказати людям, коли і що буде відкрито, який чіткий план дій уряду. Пік захворюваності очікують на початку травня. Люди повинні розуміти, можна буде гуляти в парках, будуть працювати перукарні, нотаріуси, адвокати та інший бізнес. Я знаю, що для підтримки форми хочуть тренуватися олімпійці. Всі люди повинні мати чітке бачення, як і коли може пом’якшуватися карантин”, – сказав Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що для початку потрібно пом’якшувати карантинні заходи в некритичних об’єкти інфраструктури, які можуть зіграти роль у стабілізації економіки.
Він також зазначив, що Україна вчасно ввели карантин і завдяки цьому поки вдається уникнути критичної ситуації з кількістю хворих.

Як повідомляла “Країна”, українські вчені повідомили, що пік смертності від коронавіруса в Україні настане з 3 по 8 травня.

Зазначимо, що на ранок 20 квітня кількість заражених коронавірусом в Україні зросла до 5 710 осіб.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь