У Женеві вишикувалася черга в півтора кілометра за безкоштовними продуктами

Новини України

У Женеві вишикувалася півторакілометрова чергу за безкоштовними продуктами

У Женеві за безкоштовною їжею вишикувалася півторакілометрова чергу. Скріншот: YouTube / Еuronews

У Женеві вишикувалася півторакілометрова чергу за безкоштовними продуктами, які роздавали з-за кризи, викликаного коронавірусом і карантином.

Про це повідомляє Еuronews.

У Швейцарській Женеві більше тисячі осіб стали в чергу за безкоштовними продуктами, які надала благодійна асоціація “Караван солідарності”. Оскільки значна частина жителів міста працює у сфері послуг і домашнього господарства, багато хто залишилися без роботи на кілька місяців, так що тепер їм та їх сім’ям просто не мають за що купувати їжу.

“Тіньовий сектор економіки існує давно. Люди, які зазвичай працюють у сфері обслуговування і домашнього господарства, через кризу втратили джерел доходу, тому що отримували оплату за виконану роботу, але карантин привів до того, що тепер працювати їм ніде, а це значить, що вони не отримують гроші”, – заявив глава асоціації благодійного фонду Сильван Мастроматтео.

Через правила про соціальної дистанції, більше тисячі людей створили чергу довжиною понад півтора кілометрів. З кожним разом за гуманітарною допомогою приходить все більше людей, які дізнаються про таку можливість.

У Женеві за безкоштовною їжею вишикувалася півторакілометрова чергу. Відео: YouTube / Еuronews

Зазначимо, населення Швейцарії дорівнює приблизно 8,5 мільйонів чоловік. З них понад 660 живуть за межею бідності.

Нагадаємо, український бізнес, за яким катком пройшовся коронавирусный карантин, готується до повторного удару. Підприємці вже готують позови — як приватні, так і колективні — проти Кабміну та місцевих адміністрацій, заборонив їм працювати.

Як повідомлялося раніше, “Країна” запитала у мерів, дійшла до них гуманітарна допомога від Офісу президента.

Залишити відповідь