У зоні відчуження повідомили про трьох осередках лісових пожеж тліючих торфовищах

Новини України

У зоні відчуження повідомили про трьох осередках лісових пожеж тліючих торфовищах

У зоні відчуження тривають пожежі. Залучена військова техніка і більше тисячі рятувальників. Фото: Facebook / Держагентство з управління зоною відчуження

Пожежники в зоні відчуження продовжують гасити загоряння в лісі. Рятувальники залучили гелікоптери, військову техніку і більше тисячі чоловік особового складу.

Про це повідомляє прес-служба Держагентства з управління зоною відчуження в Facebook.

“Станом на 18:00 21 квітня у зоні відчуження і підрозділи ДСНС та працівники лісових пожежних станцій “Північна Пуща” продовжують локалізацію пожеж на території Луб’янського, Дитятковського, Денисовицкого, Корогодського, Котовського та Паришивского лісництв”, – зазначено в повідомленні.

Відзначається, що найбільші осередки займання знаходяться біля сіл Буряківка, Рассоха і Крива Гора. Біля села Чапаєвка та смт Поліське тліють торфовища.

Співробітники ДСНС обливають водою і сумішами для гасіння вогнища тління, трав’яний настил, пеньки і сушняк.

Майже 300 одиниць бойової техніки і 1331 рятувальник допомагають тішити пожежі, у тому числі, три вертольоти. Представники відомства уточнюють, що загрози об’єкту “Укратие” та ядерних могильникам немає. Також повідомляється, що радіацію, як і можливі нові вогнища загоряння, постійно моніторять.

Нагадаємо, в мережі з’явилося відео, на якому з висоти пташиного польоту відображені наслідки пожеж у Чорнобильській зоні. В ролик потрапили кадри з знищеними селами і згорілими деревами.

Як повідомляла “Країна”, у Києві, Київській та Житомирській областях радіаційний фон і хімічне забруднення повітря в столиці знаходяться в межах норми.

Залишити відповідь