Україна передала Грузії обвинуваченого у тероризмі Цезаря Тохосашвили

Новини України

Україна передала Грузії терориста, який співпрацював з ИГИЛ

Україна передала Грузії обвинуваченого у тероризмі Цезаря Тохосашвили. Фото: pixabay

Україна передала Грузії громадянина країни Цезаря Тохосашвили. Він відомий на прізвисько Аль-Бара Шишани. На батьківщині Тохосашвили звинувачують у зв’язках з терористичним угрупуванням “Ісламську державу”.

Про це повідомили у прес-службі Служби Держбезпеки Грузії.

“У Тбіліський міжнародний аеропорт був екстрадований з України громадянин Грузії Цезар Тохосашвили (він же Аль Бару Шишани), який звинувачується в тероризмі і розшукується Інтерполом. На основі інформації, добутої Службою держбезпеки Грузії та міжвідомчої співпраці, Служба безпеки України затримала Тохосшавили в Києві 12 листопада 2019 року за звинуваченням в участі в терористичній організації”, – сказано в повідомленні.

Тохосашвили в 2015 році вирушив у Сирію і став брати участь у боях проти урядових сил. Слідство встановило, що там він став членом ІГ. Обвинувачений був тісно пов’язаний з Тарханом Батирашвили, відомим як “військовий міністр” ІГ Абу Умар аш-Шишани, який теж був вихідцем з Грузії.

Щодо Тохосашвили порушено кримінальну справу за статтею 327 КК Грузії (“Членство та участь у терористичній організації”). Даний злочин карається позбавленням волі на строк до 15 років.

Раніше “Країна” писала, що в СБУ заявили про затримання групи “Німця”, яка підривала мости на Донбасі.

Також ми розповідали, що в Казахстані заарештували двох терористів, які планували вибухи в людних місцях.
 
 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь