Україна ввела мита на товари з Китаю, Росії і Білорусі

Новини України

Україна ввела мита на імпорт сірників з Росії та Білорусі

Україна ввела мита на імпорт труб з Китаю і сірників з Росії та Білорусі. Фото: Facebook

Україна ввела мита в розмірі 51,52% на імпорт сталевих безшовних труб з Китаю і товарів з Російської Федерації та Білорусі.

Про це у п’ятницю, 22 травня, інформує прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Повідомляється, що сьогодні відбулося засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (МКМТ), під час якого було прийнято рішення ввести антидемпінгове мито у 51,52% щодо імпорту в Україну сталевих безшовних труб з Китаю.

При цьому комісія встановила нульову мито для двох груп компаній на вузькі товарні групи, які не виробляються в Україні або їх виробництво на території країни не досягла значного обсягу. Крім цього МКМТ ввела імпортні мита в розмірі 18% на імпорт полімерних матеріалів незалежно від країни походження та експорту. Також мито в розмірі 19,75% Україна ввела на імпорт сталевих кріплень з Китаю.

Повідомляється, що за результатами антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну сірників походженням з Республіки Білорусь та Російської Федерації встановлено антидемпінгове мито для Білорусі в розмірі 21,32%, для РФ у розмірі 45,79%.

Продовжено дію антидемпінгових мит у розмірі 123% на імпорт в Україну виробів з чорних металів без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації) походженням з Китайської Народної Республіки у зв’язку із закінченням строку їх застосування.

За результатами розгляду заяви про проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну зрізаних свіжих троянд незалежно від країни походження та експорту, комісія визначила почати розслідування.

 

 

Нагадаємо, що в минулому році основні трубні підприємства України знизили виробництво труб з чорних металів, за оперативними даними, на 6,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до близько 880 тис. тонн, при цьому в жовтні випущено близько 70 тис. тонн цієї продукції.

А в 2018 році Євросоюз продовжили дію антидемпінгового мита на ввезення безшовної труби з України в розмірі 25,7%.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь