Українці на карантині стали більше цікавитися вакансіями віддаленої роботи

Новини України

Українці на карантині вирішили масово піти в instagram-менеджери з зарплатою у 20 тисяч грн

В топі найпопулярніших пропозицій офіс-менеджери, оператори та Instagram-фахівці. Фото: Pixabay

Українці на карантині стали більше цікавитися вакансіями “віддаленої роботи”- запит у пошуку зріс на 83%. В топ найпопулярніших пропозицій по віддаленій зайнятості увійшли офіс-менеджери, оператори та Instagram-фахівці

Про це свідчать результати дослідження OLX Робота.

Так, найпопулярнішими за кількістю оголошень в квітні стали офіс-менеджери. У цьому місяці таких пропозицій для віддаленої роботи стало майже вдвічі більше.

Серед популярний запитів залишається робота оператором. Обов’язки на цій посаді включають прийом або здійснення дзвінків або онлайн-спілкування з клієнтами.

“Зазвичай в обов’язки, які потрібно виконувати з дому, входять прийом дзвінків та електронної пошти, ведення документообігу. У другий весняний місяць таким фахівцям в середньому по Україні пропонували 10 тисяч гривень”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією OLX, у квітні в порівнянні з лютим в два рази частіше шукали операторів підтримки з середньою оплатою праці 12 500 грн. Стільки ж в середньому пропонують менеджерам з продажу – в квітні стали шукати на 42% частіше в порівнянні з останнім місяцем зими.

Крім того, віддалену зайнятість роботодавці пропонують також і Instagram-фахівцям. У квітні порівняно з лютим оголошень про їх пошуку стало на 72% більше. Платити за таку роботу по всій Україні готові в середньому 19 500 грн в місяць.

Платити за креативну роботу по всій Україні готові в середньому 19,5 тис грн в місяць.

Раніше ми повідомляли, що з-за введених в спробі запобігання поширення коронавіруса карантинних заходів, близько 200 тисяч українців втратили роботу.

Також писали, що напередодні ослаблення карантину все більше українців шукають роботу за кордоном.

Залишити відповідь