Українці померлі на Балі могли бути отруєні

Новини України

Померлі на Балі українці могли бути отруєні – МЗС

Померлі на Балі українці могли бути отруєні – МЗС. Поліція Індонезії. Фото: Facebook

Двоє українців, чиї тіла були знайдені на Балі в кінці квітня, могли померти внаслідок отруєння. В їх крові були знайдені сліди метанолу і етанолу.

Про це у п’ятницю, 22 травня, розповів директор департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, передає “Укрінформ”.

“Виходячи з результатів проведених аналізів, у крові померлих було виявлено вміст метанолу і етанолу, що може свідчити про факт отруєння українців”, – сказав працівник дипмісії.

За його словами, слідчі острова Балі повторно оглянули місце, де були виявлені тіла, і знайшли додаткові речові докази, які відправили на експертизу.

“Для остаточного підтвердження причин смерті громадян України 18 травня провели аутопсию тіл померлих, результати якої будуть повідомлені додатково”, – додав Погорільців.

На даний момент український МЗС і посольство України в Індонезії обговорюють репатріацію українців. “Справа перебуває на контролі Департаменту консульської служби МЗС і Посольства України в Індонезії”, – зазначив дипломат.

Нагадаємо, що раніше у померлих підозрювали коронавирусную хвороба.

Проте пізніше стало відомо, що Covid-19 у них не підтвердився. У свою чергу правоохоронні органи Індонезії порушили кримінальну справу за фактом смерті українців.

Залишити відповідь