Українці просять скасувати дистанційне навчання в школах і ВУЗах

Новини України

Українці просять Зеленського заборонити дистанційну освіту. Петицію підписали більше тисячі осіб

Українці просять Зеленського заборонити дистанційну освіту. Петицію підписали більше тисячі чоловік. Фото: Facebook

Більше тисячі українців підтримали петицію до президента Володимиру Зеленському про заборону дистанційного навчання, на яке вимушено перейшли школярі, студенти і викладачі з-за карантину. Батьки учнів переживають, що влада навіть приймуть закон про онлайн-форматі освіти.

Про це свідчать дані на сайті петицій.

“Діти повинні ходити до школи, вчитися, спілкуватися зі своїми однолітками. Батькам, дітям і вчителям дуже важко перебувати на дистанційній освіті. Діти не зможуть отримати повноцінні знання, перебуваючи вдома. Тому народ хоче, щоб влада не прийняла закон про дистанційну освіту”, – йдеться в тексті петиції.

На момент написання новини ініціативу під назвою “Заборонити дистанційну освіту у всіх навчальних закладах” підтримали вже 1032 людини. Якщо за останні 90 днів таких набереться 25 тисяч, на петицію відреагує президент Зеленський.

Нагадаємо, що за словами т.в.о. голови Міносвіти Любомири Мандзій, з вересня цього року в українських школах будуть частіше практикувати дистанційний формат навчання.

Раніше ми писали, що в рамках проекту “Всеукраїнська школа онлайн” для п’ятого класу про великодніх традиціях за кордоном школярам розповіла жінка на тлі веселкового прапора, який вважається символом ЛГБТ-спільноти.

Залишити відповідь