Українці вважають, що ситуація з коронавірусом в країні поліпшується – соцопитування

Новини України

Третина українців вважає, що ситуація з коронавірусом в країні поліпшується – опитування

Українці вважають, що ситуація з коронавірусом в країні поліпшується. Фото: “Країна”

В середині травня 36% українців вважають, що ситуація з коронавірусом в країні не змінюється, приблизно стільки ж жителів країни – 35% – впевнені, що вона покращується.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”.

Так, 12-13 травня 3 000 респондентів старше 18 років, що проживають в різних регіонах України, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу, відповіли на запитання соціологів. Виявилося, що за останні два тижні кількість тих, хто говорить про погіршення ситуації з коронавірусом, зменшилася майже втричі (з 44% до 17%).

35% опитаних в середині травня заявили, що ситуація з коронавірусом в Україні поліпшується. 24-25 квітня так вважало лише 15% респондентів. Ще 36% вважають, що ситуація не змінюється (у квітні – 33%).

Крім того, третина населення (32%) оцінює напрям руху України як правильне, а половина (51%) – як неправильне, ще 17% не змогли відповісти. Більш позитивно оцінюють ситуацію молоді респонденти, прихильники президента країни Володимира Зеленського та партії “Слуга народу”.

Інфографіка: соціологічна група “Рейтинг”

Нагадаємо, на початку травня соціологи з’ясували, що 22% українців вважають, що карантин потрібно завершувати.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь