Українцям запропонували відзначити день боротьби з гомофобією, вивісивши на балконі прайд-прапор

Новини України

У Міжнародний день боротьби з гомофобією українцям запропонували вивішувати райдужні прапори

Активісти ЛГБТ впевнені, що приклад з вывешиваением прапора заразить багатьох українців. Фото: Facebook/ kyivpride

Сьогодні, 17 травня, відзначається Міжнародний день боротьби з гомофобією. У зв’язку з цим громадська організація KyivPride запустила флешмоб, в рамках якого потрібно вивісити на своєму балконі або вікні прайд-прапор.

Про це прес-служба KyivPride написала в соцмережі Facebook.

“Нехай райдужні прапори майорять в цей день і протягом всього прайд-місяця над Києвом та іншими містами. Покажіть приклад сусідам і друзям, знімайте сторіс, як вивішуєте прапор, і пишіть пости про те, чому гомофобія – це тупо. І ви дуже швидко помітите, що ваш приклад почнуть наслідувати, а в місті буде з’являтися все більше прайд-символіки в підтримку ЛГБТ. А на наступний Київпрайд-2021 це вже буде приємною традицією для багатьох”, – закликали в організації.

Тим, у кого з якихось причин не виявилося під рукою великого прайд-прапора, в KyivPride порадили взяти будь-яку ЛГБТ-символіку, зробити разом з нею і з партнером (родичем) селфи або відео і написати про те, як добре бути різними разом.

В організації впевнені, що це зробить наш світ кращим.

Раніше “Країна” писала про намір ЛГБТ-активістів через суд вимагати від Філарета спростування слів про винність геїв в пандемії коронавіруса.

Ми також повідомляли, що в “Слуги народу” запропонували садити гомофобів на 8 років.

Залишити відповідь