Українка померла у Великобританії від коронавіруса

Новини України

У Британії від коронавіруса померла громадянка України

Новий вірус вбив українку за кордоном. Фото: pixabay.com

У Великобританії, яка нещодавно вийшла на пік захворюваності Covid-19, померла заразившаяся коронавірусом громадянка України. Жінка померла в неділю, 17 травня.

Про це повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна” з посиланням на директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергія Погорельцева.

За словами представника МЗС, інформація про смерть вступила в українське посольство у великій Британії тільки сьогодні, 19 травня. Жінка 1978 року народження померла в місті Чертси (графство Суррей).

У посольстві запевнили, що допомагають родичам померлої в оформленні необхідних документів та вирішенні питання репатріації тіла. Справа жінки знаходиться на контролі Департаменту консульської служби МЗС і посольства України у Великобританії.

Це далеко не перша смерть громадянина нашої країни за кордоном від нового вірусу. У середині квітня в тій же Британії його жертвою став чоловік родом з України.

А на початку травня стало відомо про те, що Covid-19 забрав життя українця в Швеції.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь