Українські ресторатори вимагають дозволити їм працювати в звичайному режимі

Новини України

Безпечніше, ніж у метро. Ресторатори всієї країни просять повернути на роботу мільйон українців зі сфери громадського харчування

В Україні ресторатори вимагають дозволити їм працювати. Фото: Public Domain Pictures

Українські ресторани, яким з 11 травня дозволили приймати гостей лише на літніх майданчиках, запустили у соцмережі Instagram флешмоб. Вони закликають своїх гостей підтримати їх звернення до влади з вимогою врятувати галузь і дозволити їм працювати в звичайному режимі.

У своїх записах, зазначених хештегом #відкрийресторани, представники ресторанів нагадують, що в їх індустрії в Україні зайнятий кожен 20-й працюючий українець. Всього це близько мільйона осіб.

“Будь ласка, дайте нам працювати і годувати свої сім’ї. З 22 травня відкривають громадський транспорт, спортивні клуби. З 25 травня запускають метро! Ресторани точно можуть більш безпечно організувати дезінфекцію та інші заходи безпеки для своїх відвідувачів чим метро”, – зазначає засновник OBS-Odessa Barmen School&Shop Дмитро Кузнєцов.

“У моїх закладах більш безпечно, ніж в супермаркеті або господарському магазині! Ми організували дезінфекцію на вході в ресторані, перевіряємо температуру кожному! Ми робимо все, що необхідно для безпеки гостей! Тримаємо відстань між столами і організували безконтактне замовлення страв, проводимо дезінфекцію всього і ще ретельніше перевіряємо кухню!” – зазначив бізнесмен і ресторатор Ектор Хіменес-Браво.

“Ми відкриваємо свої заклади всупереч всьому і тільки від великої любові до справи і звичайно вам, нашим дорогим гостям! Без вашої допомоги і підтримки нам не впоратися! Зробіть репост цієї публікації з хештегом – #відкрийресторани”, – сказано на сторінці київського закладу Khu Yum.

“Ресторани точно можуть працювати більш безпечно організувати дезінфекцію і все, що потрібно для безпеки їхніх гостей, ніж метро!” – звертається до своїм передплатникам і владі херсонське Cafe Monya.

Нагадаємо, Кабмін дозволив з 22 травня запустити транспорт, з 25 – відкрити метро і дитсадки.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь