Українських прикордонників озброїли гвинтівками НАТО

Новини України

Українським прикордонникам замінили автомати Калашникова на зброю НАТО

Прикордонники отримали нову зброю. Фото: flickr.com

10 окремий загін оперативного реагування “ДОЗОР” Державної прикордонної служби отримали на озброєння штурмові гвинтівки замість автоматів Калашникова.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ у Facebook.

“10 окремий загін оперативного реагування “ДОЗОР” отримав нові штурмові гвинтівки UAR-15 під патрон 5,56×45 мм. Це найбільш поширений калібр зброї в країнах Північноатлантичного альянсу. Планується, що UAR-15 повністю замінить автомат Калашникова. Гвинтівка має модульну компоновку, верхня частина ствольної коробки і цивье мають направляючі типу Пікатіні для установки прицільних пристосувань та інших тактичних аксесуарів”, – зазначено в повідомленні.

Відзначається, що газова система “CARBINE” з регульованим газовим блоком забезпечить плавну роботу автоматики, а модульна конструкція дозволить легко робити заміну всіляких компонентів: цивье, пістолетну рукоятку та інші навісні приналежності, тим самим налаштовуючи гвинтівку для зручності в експлуатації.

Примітно, що виробляють зброю в Україні вітчизняних та американських комплектуючих. Так, стовбур і ударно-спусковий механізм, від яких безпосередньо залежить купчастість стрільби, виготовлені в США компанії Daniel Defense.

Відео: YouTube / ДПСУ

Нагадаємо, румунська армія взяла на озброєння замість російського автомата Клашникова італійську Beretta. Про це повідомив міністр економіки Румунії Ніколає Беделеу.

Як повідомляла “Країна”, Україна і блок країн НАТО завершують спільну роботу над програмою співпраці, яка розрахована на один рік. Після отримання вердикту від Північноатлантичного альянсу програма буде відправлено на підпис президентові України.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь