Український лікар назвав коронавірус фейкової пандемією, яку роздмухує ВООЗ

Новини України

“Роздувають Гейтс, Цукерберг і Клінтон”. Лікар з Рівного назвав пандемію коронавіруса фейком

Лікар-травматолог з міської лікарні Рівного Роман Коваль заявив, що Всесвітня організація охорони здоров’я спеціально роздуває небезпека коронавіруса. А саму організацію контролює Білл Гейтс, Марк Цукерберг, сім’я Клінтон і Джордж Сорос.

Про це він написав у себе в Facebook.

“Коронавірус COVID19 — фейковая пандемія, роздута ВООЗ, контрольована Білому Гейтсом, Марком Цукербергом, сім’єю Клінтонів, Джорджом Соросом через ЗМІ та інтернет мережами. Я говорив це з самого початку, коли з’явилися перші картинки з Китаю та Італії і кажу це зараз”, – сказано в повідомленні.

Саму боротьбу з хворобою Коваль називає результатом того, що людям “затуманили мізки”.

“Всі на боротьбу з СOVID 19!”- гасло, який затуманив мізки чиновникам, владі і звичайним людям. Через ЗМІ щоденні жахливі картинки і головне цифри: інфіковано стільки, стільки померлих. Щоранку, як обухом по голові цифри, цифри і цифри…Повідомлення з лінії фронту!” – підкреслюється в повідомленні.

Причиною роздування паніки, вважає лікар, є бажання людей заробити на хвороби. І навіть підтверджує, що ситуація є результатом світової змови.

“Зараз вони заробляють на засобах індивідуального захисту, тестах на коронавірус і реактивів для ПЛР. Але головна мета – сироватка, на якій ВООЗ і ті, хто за нею стоїть, зароблять сотні млрд.₴. Чи є в цьому світова змова? Є! По-перше, карантин запроваджено у всіх країнах світу з порушенням медичних норм і правил. По – друге, СOVID19 не відноситься до особливо небезпечних інфекцій. В третіх – смертність від цієї інфекції нижче у всіх відносинах, ніж від ряду смертноносних інфекцій – чуми, холери, тифу та чорної віспи”, – стверджує він.

Нагадаємо, станом на ранок суботи, 16 травня, в Україні виявили вже 17 858 випадків інфікування коронавірусом. Зз них 497 летальних (+21 за добу), 4 906 пацієнтів одужали (+433 за добу). За добу зафіксовано 528 нових випадків. У Києві за добу коронавірусом захворіли 153 людини.

Залишити відповідь