Укрзалізниця збирається ввести чотириденний тиждень і урізати премії та оплату оренди співробітникам

Новини України

“Укрзалізниця” може перейти на чотириденний тиждень, якщо карантин затягнеться

УЗ вводить чотириденний тиждень і урізає премії співробітникам. Скасували навіть оплату оренди житла. Фото: Facebook / “Медіацентр магістраль”

З 1 липня 2020 року “Укрзалізниця” може ввести чотириденний робочий тиждень через карантинного режиму в Україні. Рішення прийняли члени правління компанії і погодили з представниками профспілок.

Про це в Facebook повідомила газета “Медіацентр магістраль”, яка виконує роль прес-служби “Укрзалізниці”.

“Наша головна мета – забезпечення здоров’я та безпеки для наших співробітників і клієнтів. Операційна та фінансова стабільність компанії за підтримки належного рівня ліквідності та збереження робочих місць також є нашим пріоритетом. Ситуація в країні і в світі різко і швидко змінюється. Ось чому Укрзалізниця вже розглядає подальші заходи, які, при необхідності, будуть втілені. Це, наприклад, можливість ввести з 1 липня часткову зайнятість для працівників п’ятиденних робочих тижнів”, – повідомив голова наглядової ради “Укрзалізниці” Шевки Аджунер.

Крім того, компанія знизила темпи закупівель спеціального обладнання, призупинила договори за деякими послуг, знизила витрату дизельного палива і електроенергії, а також призупинила розгляд комісії про премії, надбавки і компенсації оренди житла для співробітників “Укрзалізниці”.

Нагадаємо, вже 1 114 залізничника перебувають на лікарняному з діагнозом ГРВІ, у 50 з них виявлена пневмонія, а 33 випадки – це зараження коронавірусом Covid-19.

Як повідомляла “Країна”, українські бізнесмени вважають, що, якщо карантинні обмеження продовжать, то в країні незабаром почнуться голодні бунти за аналогією з Росією.

Залишити відповідь