Урок про геноцид кримських татар 1944, Українська школа онлайн

Новини України

Українським школярам завтра покажуть урок про виселення кримських татар у 1944 році

Прапор кримськотатарського народу. Фото: Wikipedia

У понеділок, 18 травня, в День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, коли на стінах Офісу президента з’явиться відео про кримських татар, українським школярам у рамках проекту “Всеукраїнська школа онлайн” покажуть урок, присвячений цим подіям.

Урок буде транслюватися для учнів середніх та старших класів.

Про це повідомляє Офіс президента.

В уроці візьмуть участь заступник постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева, кінорежисер і сценарист Наріман Алієв, головний редактор онлайн-видання “Українська правда” Севгиль Мусаєва і народна артистка України Джамала.

“Юні українці повинні знати правду про страшну трагедію, яка зламала долі 180 тисяч кримських татар у 1944 році”, – підкреслили в прес-службі президента.

Раніше “Країна” писала, що вчителі, які під час карантину ведуть онлайн-школу для українських дітей не виключають, що у уроках і далі будуть зустрічатися помилки, оскільки у проекту немає ні коректорів, ні редакторів.

Також ми розповідали, що Офіс президента передав Меджлісу кримськотатарського народу розсекречені документи НКВС СРСР, що стосуються депортації кримських татар у 1944 році.

Залишити відповідь