Уряд України не буде відправляти своїх громадян на заробітки за кордон – Кулеба

Новини України

Глава МЗС заявив, що українцям не дадуть полетіти на заробітки за кордон

Дмитро Кулеба. Фото: Facebook/ dmytro.kuleba

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що під час пандемії коронавіруса Україна не буде відправляти своїх громадян на роботу за кордон.

Як повідомляє “112 Україна”, заяву міністр зробив під час онлайн-брифінгу.

“Звернення від міжнародних партнерів є, але уряд України керується, насамперед, міркуванням безпеки і здоров’я наших громадян. В умовах пандемії будь-яка подорож – це піддає небезпеки захворювання, особливо коли це подорож здійснюється літаком”, – сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що зараз всі зусилля уряду України, спрямовані на повернення з-за кордону громадян, які застрягли в різних країнах.

“Щоб вони могли бути вдома в безпечних і максимально комфортних умовах, жити і переживати ці карантинні заходи. Тому на цьому тлі зараз нелогічним виглядає паралельно організовувати масові чартери на вивезення українців у країни, де теж триває пандемія з тій чи іншій ступенем інтенсивності”, – заявив глава МЗС.

За його словами, влада готова переглянути заборону на виїзд з країни, коли ситуація покращиться.

“Ми розуміємо потребу в працівниках у наших партнерів і будемо готові переглянути цю позицію в контексті зміни ситуації з пандемією коронавіруса. Ми керуємося головним принципом – це здоров’я і безпеку наших громадян”, – резюмував Кулеба.

Раніше “Країна” писала, що у Фінляндії можуть відмовитися від українських сезонних робітників після заяв Києва про те, що Україна прагне “зберегти працівників” і “докладе для цього максимум зусиль”.

Ми також розповідали, що незважаючи на закриті кордони і карантин українці продовжують подавати резюме на працевлаштування за кордоном.

Залишити відповідь