Усик готовий відстояти український Крим на рингу, боксуючи з борцем Богданом Грицаєм

Новини України

“Для мене немає бандерівців та москалів”. Боксер Усик відповів борцю, який викликав його на бій без правил

Олександр Усик відповів на пропозицію про бій без правил від українського борця. Фото: usykaa/Instagram

Український боксер Олександр Усик погодився зустрітися з українським борцем Богданом Грицаєм, який викликав його на бій без правил після того, як Усик потрапив в базу “Миротворця”. Умова Усика – спаринг буде проходити за правилами боксу.

Про це абсолютний чемпіон світу у важкій вазі повідомив в сторіс на своїй сторінці в Instagram.

“Всі ті, хто хочуть викликати мене на бій, вас велика кількість. Але з’явився один хлопець, він записав відео, треба віддати йому належне і респект. Тільки я не для цього дуже багато років вставав вранці і відчував якісь труднощі, щоб кожному з вас давав згоду на поєдинок. Хочете себе проявити? Я, як джентльмен і живе за правилами, милості прошу в ринг – потрібно домовитися де і на яких умовах”, – заявив Усик.

Він відповів, що бої без правил – не його стихія. “Я живу за правилами і не поділяю народ. Зараз же йде поділ: хто-то буде вболівати за одного, хтось за іншого. І це є поділом всередині. Мені без різниці, що відбувається за межами моєї країни, мені важливо, що відбувається всередині. Так що, друзі: хто хоче – давайте в ринг, милості просимо. Тільки ви повинні пройти медогляд і що лікар дає вам дозвіл на бій. І ми будемо вибирати, з ким боксувати, а з ким ні. Хочете? Ставайте в чергу”.

За словами Усика, він не збирається покидати Україну і закликає не розділяти людей всередині країни.

“Моя країна – Україна. Я тут живу. Я тут народився. Я тут виріс. Якщо б я хотів кудись поїхати, то я б це вже давно зробив. Я не хочу нікуди їхати. І ви мене звідси не виженете. Тому що це моя країна. Не розділяйте людей. Телеканали, не висмикуйте з контексту, не розділяйте народ. Не розділяйте український народ. Ми – українці. Ми не малороси, ми не сепаратисти. У мене в паспорті написано “українець”.

Для мене вся територія України – це українці. Для мене немає “бандерівців”, “москалів”, або ще когось. Для мене українець є українцем. І неважливо, на якій території він живе: у Львові, в Криму, в Одесі, в Донецьку – він є українцем”, – сказав Усик.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Не розділяйте народ України

Публікація від Usyk Aleksandr (@usykaa) 11 Травень 2020 в 5:20 PDT

Як повідомляла “Країна”, український боєць вільного стилю Богдан Грицай заявив, що ролики Усика “ватяні”, безграмотні коментарі в соцмережах, а загрози українським громадянам – дурні і безчесні. “Буде тобі урок. Не тобі вирішувати, чий Крим і що писати і говорити українцям”, – сказав Грицай, запропонувавши боксерові бій без правил.

Нагадаємо, в Україні націоналісти образилися на Олександра Усика та Василя Ломаченко після того, як вони знялися у православному фільмі українських і російських ченців. Через кілька днів їх помістили на сайт “Миротворець”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь