В Енергодарі померла породіль, тіло немовляти зникло

Новини України

В Енергодарі після важких пологів померла жінка, а з моргу зникло тіло малюка

Породілля померла, а в морзі зникло тіло новонародженої дитини. Фото: Flickr

В Енергодарі Запорізької області під час пологів медики не змогли врятувати новонародженого малюка, а його мати Олена з важкими травмами потрапила до реанімації. На 43-й день породілля померла, а в морзі зникло тіло новонародженої дитини.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Повідомляється, що після пологів рідні просили медиків доставити жінку в обласну лікарню в Запоріжжі, але їм відмовили в цьому.

За словами чоловіка покійної, після пологів у жінки виявили чимало серйозних проблем зі здоров’ям і її підключили до апарату ШВЛ, жінку перевезли в обласну лікарню. Однак після кількох важких операцій вона осліпла і виявилася фактично без нирок. На 43-й день жінка померла. Після цього виявилося, що тіло немовляти, яке повинно було зберігатися в морзі – зникло.

Тіло немовляти возили на розтин в Запоріжжі, після чого паталогоанатоми віддали тіло під розписку медикам Енергодара, але в лікарняний морг воно не доїхало.

“Щодо дитини нам дали тільки корінець, без основний довідки. Куди поділася головна довідка, ніхто не знає”, – розповідає сестра покійної.

У пологовому відділенні Енергодарської лікарні є величезні проблеми. За словами лікаря, який там працював, вже кілька в лікарні спостерігається катастрофічна ситуація в пологовому будинку.

“У пологовому будинку два лікаря. Вони не здатні надати необхідну невідкладну акушерську допомогу. У закладі немає операційної сестри… Якщо хтось надходить з кровотечею, треба швидко прооперувати, але це неможливо”, – розповідає акушер-гінеколог Енергодарської МСЧ.

Відзначається, що правоохоронці почали розслідування за медичної недбалості і наруги над тілом. Але повноцінно працювати слідчі поки не можуть, тому що спочатку свої висновки повинна зробити спеціальна комісія обласного департаменту охорони здоров’я, яка з-за карантину ще не починала роботу.

Раніше ми писали, що у Івано-Франківську померла породілля, у якої підозрювали коронавірус. Дитину вдалося врятувати.

Також повідомляли, що в Дніпрі хвора коронавірусом жінка втратила двійню.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь