В Іспанії через коронавіруса всіх прибулих в країну відправлять на двотижневий карантин

Новини України

Усіх прибулих в Іспанію будуть відправляти на обов’язковий двотижневий карантин

В Іспанії всіх прибулих в країну будуть відправляти на карантин. Фото: Flickr

В Іспанії, де нещодавно пом’якшили заходи карантину, введеного в країні з-за коронавіруса, зобов’язали всіх прибулих з-за кордону мандрівників, вирушати на 14-денний карантин.

У той же час в країні відновлюють контроль на повітряних і морських кордонах, через них будуть пропускати лише громадян Іспанії або акредитованих постійних жителів, транскордонних працівників, фахівців охорони здоров’я або догляду за літніми людьми.

Про це пише El Pais.

Так, з п’ятниці, 15 травня, усі особи, які прибули в Іспанію, згідно з наказом місцевого Моз, повинні два тижні провести у себе вдома або в готелі. Виходити можна тільки в певних випадках – щоб купити їжу, ліки або під час форс-мажорів. При цьому обов’язково надягати маску.

Рішення діятиме до тих пір, поки не закінчиться термін надзвичайного стану, оголошеного в середині березня і продовженого вже чотири рази.

Крім того, Міністерство внутрішніх справ прийняло рішення відновити контроль на внутрішніх повітряних і морських кордонах і дозволити в’їзд через них тільки іспанцям, фахівцям охорони здоров’я або догляду за літніми людьми.

По суші, на додаток до цим мандрівникам, допускаються жителі інших країн-членів Шенгенської зони або асоційовані особи, які виїжджають за місцем проживання, дипломати та співробітники міжнародних організацій. Крім того, іноземних працівників, перевізників, а також медичних працівників звільняють від карантину, якщо вони не контактували з людьми з діагнозом Covid-19.

Нагадаємо, “Країна” у режимі онлайн стежить за тим, що відбувається в Україні і світі у зв’язку з коронавірусом 12 травня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь