В Іспанії продовжать режим надзвичайного стану

Новини України

В Іспанії мають намір знову продовжити режим НС, але в останній раз

В Іспанії мають намір знову продовжити режим НС, але в останній раз. Фото: Країна

Влада Іспанії має намір знову продовжити режим надзвичайного стану, введеного з-за епідемії коронавіруса в країні. Проте тепер чиновники запевняють, що це станеться востаннє.

Про це в суботу, 16 травня, інформує іспанське видання El Pais.

Так, за словами прем’єр-міністра країни Педро Санчеса, надзвичайний стан може бути скасоване раніше, якщо цьому сприятиме епідеміологічна обстановка.

Варто відзначити, що поки що режим НС діє до 24 травня. Для того, щоб його продовжити, ініціативу прем’єра повинен схвалити парламент.

“З допомогою серологічного звіту ми побачили, що 5% населення були інфіковані, а реальна смертність становить 1%. Ці дві цифри дозволяють нам зробити висновок, що надзвичайний стан спрацювало. Шлях, яким ми йдемо з початку епідемія є єдино можливим. Деякі говорили, що рішення полягає в тому, щоб дозволити вірусу розповсюджуватись до тих пір, поки він не досягне групового імунітету, що охоплює 70% населення. Були країни, які розпочали цей шлях і змушені були відступити. Якби ми обрали цю формулу, інфекція могла досягти 30 мільйонів співвітчизників і могла вбити 300 000 чоловік”, – сказав Санчес.

Нагадаємо, що нещодавно загальна кількість підтверджених випадків коронавіруса в Росії дозволило їй випередити Іспанію в антирейтингу країн з найбільшим числом хворих Covid-19.

Раніше ми писали, що станом на ранок суботи, 16 травня, кількість заражених коронавірусом у світі перевищила позначку в 4,5 мільйона чоловік. В Іспанії від Covid-19 постраждали 230 183 людини.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь