В Італії деякі підприємства відновлять роботу 4 травня, школи будуть закриті до вересня

Новини Світу

 

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що націлений на відновлення роботи значної частини промисловості країни 4 травня, передає “Інтерфакс”.

“Ми ще не в змозі повернути повну свободу пересування, але ми вивчаємо ослаблення нинішніх, більш суворих обмежень. Я вже говорив, що розпорядження “всі вільні” не буде. Ми забезпечимо більш вільне пересування, зберігаючи при цьому всі гарантії запобігання і стримування зараження”, – заявив Конте в інтерв’ю газеті la Repubblica.

При цьому компаніям буде наказано дотримуватися жорсткі санітарні норми.

Крім того, італійські влади окремо розглядають стратегічно важливі підприємства, зокрема, ті, які займаються експортом. Вони вже з наступного тижня зможуть отримати від префектур дозвіл на поновлення роботи.

З 4 травня відновляться індивідуальні тренування, проте в групах спортсмени почнуть працювати не раніше 18 травня. Глядачі на стадіони, як очікується, не повернуться до січня 2021 року.

За даними американського університету Джонса Хопкінса, за весь період в Італії виявлено 195 351 випадок захворювання коронавірусом, померли 26 384 людини.

З 10 березня по всій території Італії були введені карантинні заходи, серед яких заборона на переміщення громадян між різними населеними пунктами і в їх межах, за винятком випадків особливої необхідності.

Формально пересування по вулиці дозволено при заповненні або вже при наявності спеціальної заяви. Місцеві ЗМІ повідомили напередодні, що новий декрет дозволить населенню вільно переміщатися в межах кожної з областей Італії.

В управлінні цивільної оборони Італії констатують зменшення числа пацієнтів, які зараз проходять лікування від коронавіруса.

Залишити відповідь