В МДУ заявили, що санкції Києва на вуз ніяк не вплинуть

Новини України

В МДУ продовжать навчати українських студентів незважаючи на санкції Києва

У МГУ не відчують санкцій Києва. Фото: Facebook/ MoscowStateUniversity

В Московському державному університеті імені М. в. Ломоносова прокоментували санкції, наведені Україною проти цього вузу, який вважається одним з кращих в світі. За словами представників МДУ, рішення київської влади ніяк не вплине на роботу університету.

Про це повідомляє “РИА Новости”.

“Практично ніяк не позначаться санкції. Студентів ми продовжимо навчати. На абітурієнтах теж не позначиться. Якщо вони подадуть документи, то будуть брати участь у конкурсі відповідно до правил прийому до МДУ”, – відзначили в прес-службі внз.

В МДУ додали, що абітурієнтів з українським громадянством запрошують на віртуальний день відкритих дверей, який відбудеться 31 травня.

А що стосується наукових контактів з Україною, то вони не особливо постраждають, оскільки їх небагато.

“Академічна мобільність і наукова активність з Україною і так були на дуже низькому рівні останнім часом”, – констатували у вузі.

Як писала “Країна”, санкції проти вузу, а також провідних музеїв і наукових організацій Росії були введені тим же документом, який продовжив заборону російських сайтів і соцмереж в Україні.

Раніше ми наводили реакцію МЗС РФ на цю заборону.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь