В метро не будуть вважати пасажирів і міряти їм температуру

Новини України

Кабмін дозволив не вимірювати температуру пасажирам перед входом в метро, але зобов’язав носити маски

В метрополітен Києва будуть пускати тільки в масках і рукавичках. Фото: facebook.com

Кабмін не підтримав пропозиції Міністерства охорони здоров’я відновити роботу київського метрополітену після карантину з обмеженнями чисельності пасажирів та вимірюванням їм температури. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський в ефірі “Україна 24”.
 
За його словами, виміряти всім пасажирам температуру при вході в метро нереально. Також неможливо обмежити число пасажирів у метро. Але чергові по станції будуть стежити за обов’язковим носінням масок і рукавичок.

“Починаючи з понеділка, будемо дивитися на епідеміологічну ситуацію. В ослабленні карантину, який затвердив уряд, є три показника: кількість протестованих людей, кількість вільних місць у лікарнях повинно бути не менше 50%, і третій показник – кількість хворих на 100 тис. населення. Якщо не буде перевищень і не буде необхідності повторно вводити обмеження, то відкриються і ТРЦ”, – заявив Мондрієвський.

Раніше “Країна” писала про те, що киянам пришлость півтори години стояти в 200-метровій черзі, щоб потрапити в тролейбус.

Також ми повідомляли, що після відкриття метро киян зобов’яжуть їздити в масках і дотримувати дистанцію півтора метра.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь