В Нідерландах 1 червня відкриються бари, ресторани і кінотеатри

Новини Світу

Anneleven / DepositPhotos

Бари та ресторани в Нідерландах відновлять роботу з 1 червня, але з обмеженням щодо кількості осіб, повідомляє агентство Associated Press.

Заклади зможуть приймати не більше 30 відвідувачів одноразово за умови дотримання дистанції. На вуличних верандах і терасах людей зобов’яжуть сидіти виключно за столиками.

Також з 1 червня, як очікується, відновлять роботу кінотеатри, театри і концертні зали. Там також обмежать максимальну кількість глядачів – до 30 чоловік в приміщенні. У музеях кількість відвідувачів будуть визначати в залежності від площі того чи іншого приміщення.

За словами прем’єра Нідерландів Марка Рютте, країна вступає в наступну стадію зняття обмежень, яка визначається як “розумна ізоляція”. В цей час людей закликають зберігати дистанцію і, по можливості, ізоляцію, а також продовжувати працювати з дому, передає “Інтерфакс”.

На цьому тижні обмеження, введені у зв’язку з поширенням коронавіруса, послаблюють і в Данії. Там відновили роботу кафе, паби та ресторани. Однак власникам закладів дозволили розміщувати відвідувачів на відстані мінімум один метр один від одного.

Також між столиками має бути таке ж відстань або якийсь захист, наприклад пластиковий екран. Нарешті, власники закладів повинні забезпечити відвідувачам можливість помити руки.

Тепер в Данії не обов’язково носити маски, а жителям країни дозволили збиратися групами до 10 осіб. Раніше в країні відкрили дитячі садки і початкові школи, почали працювати салони краси та інші підприємства середнього і малого бізнесу.

Очікується, що в червні в Данії відкриють музеї, кінотеатри і зоопарки.

Залишити відповідь