В Офісі президента Зеленського немає документів про створення ради обговорення кримінальних проваджень

Новини України

Підпорядкована Єрмака спростувала його заяву про створення в Офісі президента Ради щодо кримінальних справ проти активістів

Андрій Єрмак анонсував створення ради обговорення кримінальних проваджень, про який нічого не знають в Офісі президента. Фото: Офіс президента

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак на початку травня публічно заявляв, що при Офісі президента створять громадську раду для обговорення найбільш резонансних кримінальних проваджень. Однак офіційно в самому Офісі Зеленського цю інформацію спростували, заявивши про відсутність документів про створення такого органу.

Про це повідомляють “Українські новини”.

У Департаменті з питань звернень громадян Офіс президента у відповідь на інформаційний запит журналістів з проханням вказати підрозділи, які займаються анонсованої Єрмаком підготовчою роботою щодо створення нового органу і формат його роботи, заявили про відсутність необхідної інформації.

“Повідомляємо, що інформація (документи) щодо створення спеціальної громадської ради при Офісі Президента України причетних структурних підрозділах Офісу президента України відсутня”, – йдеться у відповіді, підписаній керівником департаменту звернень громадян Ганною Кільової.

У відповіді також містяться розпливчасті формулювання, з яких зрозуміти реальну ситуацію про створення ради не представляється можливим. Також неясно, навіщо згадуються “причетні” підрозділи, коли робота по створенню ради не ведеться, і про яке “спеціальному громадській раді” йде мова.

Так виглядав запит журналістів:

Це відповідь з офісу президента:

Нагадаємо, Офіс генпрокурора зацікавився півсотнею немовлят, народжених українками для іноземців.

Як повідомляла “Країна”, Єрмак вірить, що в жовтні на Донбасі відбудуться місцеві вибори.

Раніше “Країна” повідомляла про м’які посадки при Зеленском: суди відпускають порохоботов, радикалів і корупціонерів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь