В Слузі народу хочуть, щоб Конституційний суд пояснив, що таке гідні умови життя з преамбули Конституції

Новини України

“Слуги народу” попросили Конституційний суд пояснити, що означають слова “гідні умови життя”

“Слуги народу” недозрозуміли сенсу Конституції. Фото: wikipedia.org

Конституційний суд України отримав конституційне подання від 142 народних депутатів фракції “Слуги народу”. У документі парламентарі просять офіційно розтлумачити слова “гідних умов її життя” з преамбули Конституції України.

Про це повідомляється на сайті органу конституційної юрисдикції.

“Сьогодні, 5 травня 2020 року, в Конституційний суд України надійшло конституційне подання 142 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень абзацу четвертого преамбули Конституції України в їх системному зв’язку із положеннями частини другої статті 3, частини четвертої статті 13, частини п’ятої статті 17 Конституції України”, – йдеться на онлайн-сторінці суду.

Прес-служба органу зазначає, що народні депутати просять суд пояснити, які умови життя людини слід вважати гідними і що є показником гідних умов життя.

“Слуги народу” також попросили залучити до участі в конституційному провадженні главу комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, нового представника України в робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи з гуманітарних питань Галину Третьякову.

Раніше “Країна” повідомляла, що Конституційний суд визнав неконституційною судову реформу Володимира Зеленського.

Також ми розповідали про скасування Конституційним судом конкурсів, проведених для суддів Верховного суду в рамках судової реформи 2016 року.

Залишити відповідь