В Слузі народу хочуть ввести культурний збір

Новини України

“Слуги народу” під час карантину придумали для українців новий податок – “культурний збір”

“Слуги народу” придумали новий податок для українців – “культурний збір”. Фото: Країна

Сьогодні депутати Верховної Ради розглянуть програму підтримки сфери культури, яка паралізована через карантину в країні. Згідно другого етапу плану, українців змусять платити новий вид податку – культурний збір.

Про це в середу, 13 травня, розповіла заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“Ми плануємо в цілому кілька кроків підтримки креативних індустрій, де зайнято близько мільйона людей по Україні. І в державних, і в приватних структурах. Сьогодні перший. Він допоможе зменшити оренду, наприклад кінотеатрам, які не можуть відкритися під час карантину”, – розповіла вона.

За словами Кравчук, законопроект, який сьогодні проголосований в Раді, передбачає також підтримку теле – і радіокомпаній.

“Наступний наш крок дуже важливий. Це буде введення єдиного культурного збору”, – додала депутат. При цьому подробицями про новий вид податку вона не поділилася, обмежившись одним реченням.

Слова Кравчук про культурне зборі – з 3:37

Нагадаємо, що вчора працівники культури по всій Україні влаштували акцію “#стопкультурныйкарантин”, під час якої вони закликали Кабмін затвердити план підтримки арт-середовища на карантині.

Раніше ми писали, що українські зірки скасовують концерти, фестиваль вуличної їжі перенесли на травень, а конкурс “Євробачення” – на наступний рік.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь