В Слузі народу очікують позачергового засідання Ради в середу або четвер

Новини України

Рада збереться на позачергове засідання в четвер – заступник голови фракції “Слуга народу”

Позачергове засідання Ради може пройти 30 квітня. Фото: УНІАН

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради може відбутися в четвер, 30 квітня або навіть в середу 29 квітня. Порядок денний ще формується, але вже відомо, що на засіданні нардепи зможуть проголосувати за застосування спецпроцедуры до “антиколомойскому” закону, щоб до початку травня прийняти його за суті.

Про це повідомили заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук і народний депутат фракції “Слуга народу” Олександр Качура в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

“Ми готуємося до проведення позачергового засідання в четвер”, – сказала Кравчук в коментарі у понеділок. За її словами, в даний час формується порядок денний засідання. Вона також зазначила, що Верховна Рада в четвер ще не буде розглядати законопроект про банки по суті, але зможе проголосувати за застосування спеціальної процедури, яка дозволить потім його розглянути через кілька днів, напевно, вже на початку травня, по суті”.

Кравчук нагадала, що комітет з питань фінансів рекомендував Верховній Раді прийняти законопроект про банках у другому читанні і в цілому.

У той же час народний депутат фракції “Слуга народу” Олександр Качура повідомив, що засідання може відбутися вже в середу. “Скоріше за все позачергове засідання Верховної Ради відбудеться у середу”, – написав він у своєму каналі в Telegram.

Як повідомляла “Країна”, на одному з засідань Рада може розглянути питання про призначення прем’єр-міністром екс-главу Одеської ОДА Михайла Саакашвілі. Однак спікер Дмитро Разумков не знає, коли буде позачергове засідання Ради з цього питання. Тим часом сам Саакашвілі впевнений, що в Раді наберуться необхідні голоси для його призначення.

 

Залишити відповідь