В Слузі народу вимагають пояснити, чому Яценюкездил у складі уряду в Чернівці

Новини України

У “Слуги народу” чекають пояснень, чому Яценюк їздив у Чернівецьку область у складі уряду

Нардепи від “Слуги народу” вимагають пояснень з-за виступу Арсенія Яценюка. Скріншот з відео

Парламентарії від фракції “Слуга народу” направили депутатське звернення прем’єр-міністру Денису Шмыгалю з вимогою пояснити поїздку і виступ колишнього прем’єра Арсенія Яценюка в Чернівецькій області.

Про це повідомляє прес-служба партії в Facebook.

“Як стало відомо із ЗМІ, 21 травня разом з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та міністром Кабінету міністрів Олегом Немчиновым Арсеній Яценюк відвідав Чернівецьку область і, зокрема, брав участь у прес-брифінгу”, – йдеться в повідомленні.

Тому депутати вимагають від Шмигаля пояснень про те, на яких юридичних підставах Яценюк користувався службовим авіаційним транспортом МВС, а також займає він якусь посаду в МВС або іншому відомстві.

Нагадаємо, з перевіркою в Чернівецьку область вирушили три члена уряду: міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр охорони здоров’я Максим Степанов і міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов. Однак несподівано до них на прес-брифінгу приєднався колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Раніше “Країна” розповідала про цілі візиту міністрів у Чернівці.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь