В Слузі народу заявили, що кандидатом від партії в мери Києва не буде Ткаченко і не Тищенко

Новини України

Не Тищенко і не Ткаченко. У “Слуги народу” обіцяють висунути несподіваного кандидата в мери Києва

В Слузі народу обрали “сильного кандидата в мери Києва. Фото: Страна.иа

У партії “Слуга народу” планують висунути “сильного кандидата на посаду мера Києва, проте їм не стане ні народний депутат Микола Тищенко, ні Олександр Ткаченко.

Про це повідомив перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофимов, який курирує регіональну політику в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

“Партійці з “Слуги народу” активно займаються пошуком. Думаю, це буде певною несподіванкою для нас усіх… Звичайно, буде сильна кандидатура. Є варіанти, але я не хотів би розкривати. Це не Тищенко і не Ткаченко. Вони в пулі кандидатів, але я вважаю, що є кандидати сильніше”, – сказав він.

Заступник керівника Офісу не назвав конкретну прізвище, однак запевнив, що місцеві вибори пройдуть у жовтні. За словами Трофімова, питання їх одночасного проведення на окупованих територіях ще не вирішене.

Таймкод по кандидату в мери з 1:43:30, відео: В гостях у Гордона

Нагадаємо, політолог Руслан Бортнік заявив з посиланням на свої джерела в “Слуги народу”, що для київських виборів обговорювалися ще кілька кандидатур, у тому числі народних депутатів Олександра Качури та Олени Шуляк.

Також в мери Києва має намір балотуватися нардеп Олександр Дубинський.

 

 

Залишити відповідь