В суді оскаржують підозра, яке вручили вбитому Стерненко людині

Новини України

Підозра, яке посмертно вручили вбитому радикалом Стерненко людині, оскаржать у суді – Портнов

Іван Кузнєцов був убитий Стерненко два роки тому. Фото: facebook.com

Адвокати оскаржать у суді “посмертне” підозра Івану Кузнєцову, який загинув в Одесі 24 травня 2018 року від рук радикала Сергія Стерненко. Про це у своєму телеграм-каналі написав відомий юрист Андрій Портнов.

“Інформую, що сьогодні наші адвокати звернулися до суду з оскарженням підозри Івану Кузнєцову, умисне вбивство якого скоїв уродженець Одеської області, обвинувачений і підсудний у кримінальних провадженнях про вимагання, розбої, обігу наркотиків, тортури і викрадення людини, гр. Стерненко, 1995 р. н.” – пише юрист.

Також він робить акцент на основних тезах “посмертного” підозри загиблому Кузнєцову.

“Ключові тези підозри на замовлення невстановлених осіб, невстановленим предметом на невстановленому автомобілі, з невстановленої метою вчинили порушення громадського порядку щодо громадського діяча та активного учасника революції. Плануємо провести одночасно і публічні, і юридичні та навчально-виховні заходи. Вбивця повинен сидіти у в’язниці, навіть якщо його захищає владу. Будемо інформувати про перебіг судового процесу”, – додав Портнов.

Нагадаємо, що в 2018 році колишній керівник одеського “Правого сектора”, Сергій Стерненко зарізав Івана Кузнєцова і поранив його товариша Олександра Исайкула. Сам Стерненко заявив, що на нього було скоєно напад з “політичних” причин. В той же час ця версія не підтвердилася ні показаннями свідків, ні першими висновками оперативників.

Також ми детально розбиралися, хто такий Сергій Стерненко.

Залишити відповідь