В супермаркетах Епіцентр заборонили продавати товари, крім першої необхідності

Новини України

В “Епіцентрі” заборонили продаж будматеріалів

В супермаркетах Епіцентр заборонили продавати товари, крім першої необхідності. Фото: Країна

У мережі будівельних гіпермаркетів “Епіцентр”, які, на відміну від інших непродовольчих магазинів, продовжували торгувати будматеріалами і в карантин, з сьогоднішнього дня, 3 березня, заборонили продавати всі товари, крім товарів першої необхідності.

Парковка перед великим магазином пустує

Про це повідомляє кореспондент “Країни”.

“З ранку сказали повернутися до первісного порядку. Продаються лише товари першої необхідності”, – повідомила “Країні” касир магазину “Епіцентр” у Броварах.

Тепер там можна придбати продукти харчування, медичні протиепідемічні товари, корм для тварин, пальне. А відділи з іншими товарами завішені забороняє стрічкою, туди не можна ходити покупцям. Товари не першої необхідності можна замовити з доставкою.

Подібна ситуація і в кількох інших гіпермаркетах “Епіцентру” в Києві, де побував журналіст “Країни”. У теж час, з інших регіонів надходять відомості, що там торгівля йде в колишньому режимі.

Зазначимо, що офіційно порядок “лише товари першої необхідності” діяв і раніше, проте в реальності його не зберігали і продавали будматеріали прямо через касу.

Це викликало обурення інших підприємців, які були змушені закритися на карантин, і, мабуть, керівництво “Епіцентру” вирішив не нагнітати обстановку і закрити продажу всіх товарів, крім першої необхідності.

Тим більше, що раніше вже говорилося, що уряд може зняти частину обмежень вже з 12 травня.

А значить обмеження в магазинаъ “Епіцентру” триватиме не більше 10 днів.

Залишити відповідь