В Ухані зафіксований перший з початку квітня випадок зараження коронавірусом

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

У китайському місті Ухань, який вважається центром поширення коронавирусной інфекції по всьому світу, в неділю повідомили про новий випадок зараження коронавірусом. Це перший з 3 квітня випадок захворювання COVID-19 у місті, хворий знаходиться у важкому стані, говориться повідомленні Комітету охорони здоров’я провінції Хубей, передає “Інтерфакс”.

У всій провінції зараз тільки один підтверджений випадок – в Ухані.
Нагадаємо, представник Національної комісії з питань охорони здоров’я Хубэя Мі Фен наприкінці квітня повідомив, що в Ухані не залишилося пацієнтів з коронавірусом. Він зазначив, що 14 квітня виписали останнього пацієнта, який раніше знаходився у важкому стані. Цей пацієнт також став останнім вылечившимся не тільки в Ухані, але і у всій провінції.

18 березня в місті вперше не виявили жодного випадку зараження.
Влада КНР не включають у загальну статистику по COVID-19 пацієнтів, у яких тести на нуклеїнову вірусну кислоту позитивні, але немає симптомів, і перекваліфіковують їх в підтверджені, тільки коли проявляються клінічні ознаки. Були спочатку симптоми у нового виявленого пацієнта в Ухані, не уточнюється.

Всього в материковому Китаї за минулу добу було зареєстровано 14 підтверджених випадків зараження COVID-19, виявлено ще 20 безсимптомних хворих коронавирусной інфекцією, йдеться на сайті Госкомздрава КНР.

З нових підтверджених випадків 12 виявлені всередині країни (провінції Цзілінь – 11, Хубей – один), ще два пов’язані із зараженням за кордоном (Шанхай). З 20 безсимптомних випадків “імпортований” один, інші виявлені всередині країни.

У провінції Цзілінь коронавірус знайшли у 11 жителів міста Шулань, є членами однієї сім’ї. Вони заразилися від жінки, у якої коронавірус був підтверджений 7 травня.

За добу в Китаї не зафіксовано жодного летального результату, пов’язаного з коронавірусом.

Залишити відповідь